تابان کارت

با تابان کارت وفاداری شما را ارج می‌نهیم.
تابان کارت یک کارت مغناطیسی بوده، که ابزاری جهت شناسایی و معرفی مشتری به سیستم وفاداری و مشتری مداری گروه تورهای تابان می‌باشد. این کارت دارای یک شماره 16 رقمی منحصر به فرد بوده که در سیستم به عنوان کلیدی برای شناسایی مشتری از آن استفاده می‌شود و کلیه اطلاعات خرید مشتری و سوابق مراجعات وی در آن ثبت می‌گردد.
به محض کشیده شدن کارت در پایانه‌های (POS) شرکت، مشتری شناسایی و اطلاعات مربوط به وی دریافت می‌گردد.
با استفاده از خدمات تابان کارت، کلیه مشتریان از تخفیفهای ویژه ای به این شرح برخوردار خواهند گردید که ارزش ریالی این تخفیف‌ها  به حساب تابان کارت آن‌ها واریز می‌گردد:
  • با خرید بلیط‌ شرکت‌های هواپیمایی و تور انفرادی داخلی و تور خارجی(3%)
  • تورهای گروهی داخلی (4%)
  • رزرو هتل (5%)
علاوه بر این، از روز تولدتان به مدت 7 روز 5% تخفیف به عنوان هدیه گروه تورهای تابان به تخفیفات فوق اضافه میشود. همچنین در ایام خاص (مانند سالروز جشن‌های ملی و ...) این تخفیفات  به صورت ویژه‌تر اعمال می‌گردد.
از دیگر مزایای تابان کارت می‌توان به شرکت در قرعه کشی‌های دوره‌ای، امکان استفاده از سرویس‌های ویژه‌ مشتریان، اطلاع‌رسانی فروش‌های  ویژه و لحظه آخری شرکت اشاره نمود.
شما می‌توانید با مراجعه به  بخش تابان کارت در منوی سایت، وارد پنل اختصاصی خود شده و سوابق خرید و میزان اعتبار تابان کارت خود را ملاحظه فرمایید.
گروه تورهای تابان به پاس قدردانی از کلیه مشتریان گذشته خود مبلغ 500,000 ریال هدیه به صورت اعتبار اولیه در تابان کارت آن‌ها اهدا می‌نماید که با اولین خرید می‌توانند از این مبلغ استفاده نمایند.