تور ماسال - اولسبلنگاه

تعداد روز تاریخ حرکت قیمت
2 روزه  1397/06/08 413000 تومان

مکانهای مورد بازدید
  جنگل و ییلاقات ماسال (ییلاق اولسبلنگاه منطقه‌ای است که در ارتفاعات ماسال در استان گیلان در مسیر راه خلخال واقع شده در مورد وجه تسمیه این نام گفته شده که این واژه از دو بخش اولسا و بلنگاه تشکیل شده که به معنای جایگاه بلندی است که درخت ممرز می‌روید)، ییلاق اولسبلنگاه، دشت آلاله پشت(محل کشته شدن میرزا کوچک خان)، جنگل پیمایی در اولسبلنگاه

درباره ماسال - اولسبلنگاه

شهرستان ماسال دو بخش مركزي و شاندرمن دارد كه هر دو آنها بهشتي دست نخورده در طبيعت به شمار مي آيند.در شهرستان ماسال بيش از 17 غار بزرگ و كوچك وجود دارد كه بزرگترين آنها غار " آويشو" است كه بين مناطقي همچون " تائي بنه"، "انده چو" و" خماسون " در بستر دره اي كم آب قرار دارد.اين غار شگفت انگيز كه در حوزه جغرافيايي بخش "شاندرمن" شهرستان ماسال واقع شده از بزرگترين غارهاي گيلان و در نوع خود يكي از كم نظيرترين غارها در سطح كشور است.
 

ماسال

در ماسال مي توانيد علاوه بر ديدن غار آويشوي، سري هم به منطقه جنگلي طاسكوه و آري دول ، منطقه باستاني اسبه ريسه با غارها و صخره هاي بلند، گردشگاه جنگلي ريزه مندان، ييلاق شالماء، چسلي، بيلگاه دون، اسپي دشت، دشت النزه و ويرگاه، خنديله پشت، مارجونه، رشته پشت و شنه راه، واشيار، اولسه بلنگاه، صي في، نم نمه پشت، خشكه دريا، تلارگاه ملومه بند، غارآويشو، مناطق باستاني درخانه، گيله سرا، وردم، منطقه يادماني مشهد ميرزا (محل شهادت ميرزا كوچك خان جنگلي) بزنيد و جاذبه هاي تاريخي و طبيعي اين منطقه را از نزديك ببينيد.

اولسبلنگاه

«دهكده ييلاقي اولسبلنگاه» از ييلاقات ميان كوهي و پر جمعيت و داراي ساختمان هاي مسكوني زياد با اسكلت چوبي است كه اغلب ساكنان آن از شهروندان ماسال هستند كه براي استراحت و گذراندن فصل گرما در آنجا زندگي مي كنند، اين ييلاق در مسير راه ييلاق به خلخال واقع شده و از دو تالار مهمان پذير برخوردار است كه در تمام فصول سال آماده سرويس دهي به توريست و گردشگران است.

اولسبلنگاه

«پارك ساحلي ماسال»  در كنار رودخانه خالكايي قرار دارد كه مكاني تفريحي و داراي جاذبه هاي ديدني فراواني است. «ارتفاعات آلاله پشته» با توجه به اينكه ميزا كوچك خان جنگلي ماسال را به عنوان منطقه امني در نظر گرفته بود و از اين منطقه براي عزيمت به خلخال عبور كرده متاسفانه در ارتفاعات آلاله پشته ماسال بر اثر كولاك و يخبندان به شهادت مي رسد، با اينكه فقط سنگ ياد بود در محل شهادت نصب شده است، سالانه هزاران نفر از مردم و دوستداران ميرزا از آن محل بازديد مي كنند.«ديواره سنگي اسبه ريسه ماسال» داراي يكي از صخره هاي بلند سنگ نوردي كشور است.

 

 
اطلاعات حرکت
    وسیله نقلیه: وسیله نقلیه توریستی + نیسان یا مینی بوس محلی
    زمان حرکت: پنجشنبه 1397/06/08- ساعت 05:00
    زمان ورود به تهران: جمعه 1397/06/09- ساعت 24:00
    محل حرکت: میدان فاطمی، رو به روي مسجد نور
  لطفا حداقل 15 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید
 
  منطقه مورد بازدید: گیلان
  نوع فعالیت: پیاده روی متوسط
  طبیعت گردی
  تاریخی
  زیارتی
 
 

پذیرائی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 رستوران تابان رستوران تابان رستوران تابان کلبه روستایی  
2 رستوران تابان رستوران تابان - گردشگر    
پذبرایی میان وعده : 2 وعده

قیمت
  بزرگسال: 413,000 تومان  
  کودک 2 تا 6 سال (با جا در وسیله نقلیه + با پذیرایی + بدون اقامت): 293,000 تومان
  کودک 2 تا 6 سال (با جا در وسیله نقلیه + بدون پذیرایی + بدون اقامت): 77,000 تومان
  خردسال زیر 2 سال (فقط بیمه): 8,000 تومان

سایر خدمات
    لیدر، راهنمای محلی
  ورودیه ها 
  بیمه
شرایط ثبت نام
  1. لطفا قبل از ثبت نام "توافقنامه گروه تورهای تابان" را مطالعه فرمائید.
2. ساعت های درج شده حدودی میباشد. پس از ثبت نام قطعی، قبل از برگزاری سفر هماهنگی های لازم جهت اطلاع رسانی از ساعت دقیق حرکت انجام خواهد شد.
3. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
4. لطفا با دقت کامل برنامه سفر و خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر گروه تورهای تابان اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

لوازم ضروری
    کارت شناسایی   دارو و لوازم بهداشتی شخصی
  کفش پیاده روی   لیوان و ظروف شخصی
    لباس گرم  
     
لوازم پیشنهادی
    کلاه و عینک آفتابی   دوربین عکاسی
    فلاسک کوچک چای (پر شده)   قمقمه آب (پر شده)
    کرم ضد آفتاب   دفترچه بیمه
    زیرانداز  
ثبت نام و خرید تور
  1. لطفا قبل از خرید تور٬ جهت هماهنگی و رزرو با واحد فروش تماس بگیرید: 3-88974001 - 021
2. شما می توانید از طریق اینترنت بانک، مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید.
کارت بانک ملت: به نام شرکت نوآوران تابان زمین  6104337770070835
حساب بانک ملت: به نام شرکت نوآوران تابان زمین  1786111573
شماره شبا بین بانکی:  IR180120020000001786111573
3. پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، به‌ صورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر گروه تورهای تابان تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر گروه تورهای تابان آن را دریافت کند. گروه تورهای تابان از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.
4. در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در توافقنامه گروه تورهای تابان محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.
پرداخت اینترنتی
پرداخت آنلاین هزینه تورها از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به پرداخت ملت